بستن
(0) آیتم
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  روش‌های پرداخت

  1) پرداخت در محل

  در حال حاضر تنها مشتریان ساکن مناطق بیست‌و‌دوگانه تهران می‌توانند از روش پرداخت در محل فروشگاه ابزار هفت بهره‌مند شوند. با انتخاب گزینه «پرداخت در محل» توسط خریدار محترم، کل وجه سفارش در هنگام تحویل کالا به خریدار به صورت نقد دریافت می‌شود. پرداخت می‌تواند به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار (POS) انجام پذیرد. 

  2) پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

  این روش پرداخت قابل انتخاب برای تمامی مشتریان فروشگاه است. مشتریان با انتخاب درگاه بانک، به صفحه پرداخت بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره 16 رقمی کارت، رمزپویا، کد  CVV2 و تاریخ انقضا، نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام می‌نمایند. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، مشتری به صورت خودکار به وب سایت ابزارهفت بازگشت داده ‌می‌شود و سفارش شما در وضعیت تۀیید شد قرار می‌گیرد.

  3) پرداخت از طریق کارت به کارت

  مشتریان محترمی که گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اند و همچنین مشتریانی که پرداخت آن‌ها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می‌توانند با انتقال وجه مربوط به سفارش به شماره کارت 6219861050773992 بانک سامان به نام شهاب امین‌پور ممقانی، نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایند. ضمنا توجه فرمایید لازم است تا پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت با تماس تلفنی و ارتباط از طریق واتساپ  با شماره‌‌ی 09053363550 اطلاعات پرداخت شامل وجه پرداختی و 4 شماره آخر کارت مبداء را به اطلاع  برسانید.